Telefonní kontakt

(+420) 604 626 000

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou

poptávku

Kontakty

alexa@alpcomplet.cz

(+420) 604 626 000

Průmyslové podlahy

Víme jaká podlaha je pro váš provoz nejlepší

Společnost alp COMPLET je odborníkem v oboru realizace podlah v průmyslových provozech. Naším cílem je zajištění vysoké odolnosti podlah a stěn v náročných podmínkách ve velmi krátkém čase, za nejvýhodnější cenu.
 

Zaměřeno na kvalitní materiály

Při realizaci průmyslových podlah jsou používány vysoce kvalitní materiály, například  UCRETE do firmy BASF, SIKAFLOOR od spol. SIKA a další. Jedná se o velmi odolné a trvanlivé podlahové systémy, které jsou vhodné zejména pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl ale i jinde.  Více o materiálech

Zaměřeno na rychlost

Díky unikátním vlastnostem podlahových systémů dodávaných společností alp COMPLET je možná velmi rychlá aplikace, a to už na 7 dní starý beton nebo 3 hodiny starý polymerový záškrab / penetraci! Podlahový systém UCRETE je velmi vhodným řešením i v případě zjištění nekvalitního podkladu. 

Spolehlivost - reference

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.Podívejte se na úspěšně realizované projekty v našich případových studiích.

Další reference

Dobrá rozvaha šetří finance

Umíme zvolit postup a materiály tak, abychom splnili požadavky z různých hledisek. Rádi vám poradíme. Nejprve je třeba ujasnit si, co a do jaké míry je důležité pro průmyslovou podlahu ve vašem provozu.

Námi používané materiály umí uspokojit různá hlediska i nároky na vlastnosti průmyslových podlah, ke kterým patří např.:


Významným faktorem bývá i požadavek na krátkou odstávku ve výrobě, což samozřejmě rovněž umíme řešit pomocí rychlého systému pro průmyslové podlahy a jejich "víkendové" opravy.

Cementové nivelační stěrky, vyrovnávky rychlovaznými betony a opravné malty

Stěrkové systémy na nevyzrálé betony
a betony se zvýšenou vlhkostí

Podlahové systémy na polyuretanbetonové bázi Sikafloor® PurCem® pro:

 • nízké provozní zatížení
 • střední provozní zatížení
 • vysoké provozní zatížení, dle požadavku daného provozu
   

Stěrkové systémy na bázi syntetických a polyuretonových pryskyřic pro:

 • střední až vysoké provozní zatížení
 • pro vysoké provozní zatížení - tyto systémy neodolávají teplotním šokům a nejsou zcela vhodné do mokrých interiérů a prostor trvale namáhaných vlhkem
 • odolnost vůči vysokému chemickému namáhaní
   

Stěrkové systémy na bázi methymetakrylátových pryskyřic pro:

 • střední až vysoké provozní zatížení
 • pro vysoké provozní zatížení a namáhaní teplotními šoky tyto systémy neodolávají teplotním šokům a nejsou zcela vhodné do mokrých interiérů a prostor trvale namáhaných vlhkem
 • odolnost vůči vysokému chemickému namáhaní
   

Výhody 

Velkou výhodou je rychlost pokládky a možnost realizace velkých ploch, které lze za dvě hodiny po položení plně zatížit. Tyto materiály je možno používat i při nízkých teplotách a to do 0°C. 

Stěrkové systémy - stěrky z barevných písků

Dekorativní povrchová úprava podlah, vhodná do prostor s nejvyššími nároky na vzhled, pevnost, odolnost a otěruvzdornost. Touto technologií lze vytvářet velmi pěkné a praktické podlahy ve všech typech prostor. Provádí se v tloušťkách 3–5mm. 

Skladba

Podlaha je tvořená několika vrtsvami epoxidových stěrek, které jsou plněny barevnými písky a zality čirým lakem. Podle počtu vrstev laku lze finální povrh udělat zcela hladký nebo hrubší a protiskluzný. 

Barevnost 

Barevnost písků je možné míchat podle požadavku zákazníka. Nabízíme několik desítek základních odstínů.

Strojně hlazené plastbetonové podlahy

Plastbetonová podlaha je směs epoxidové pryskyřice s různorodou frakcí křemičitých písků. Aplikuje se ručně, nebo strojně na předem připravený a napenetrovaný betonový podklad v tloušťce 4 – 20 mm. 

Použití 

Používá se tam, kde jsou kladeny extrémně vysoké nároky na pevnost (strojírenský průmysl, výrobní a skladovací haly). Využívá se k opravám nerovných povrchů s výtluky. 

Strojní zpracování a finální úpravy 

Při strojním zpracování dojde ke vyrovnání plochy s volitelným povrchovým reliéfem. Jako finální úprava se používají výše uvedené epoxidové lité a stěrkované podlahy. 

Elektrostaticky vodivé a disipativní podlahové systémy schválené pro tzv. "čisté provozy"

 • vysoce mechanicky namáhané podlahy
 • chemicky namáhané průmyslové podlahy
 • nehodí se pro mokré provozy
   

Skladba a technické údaje 

 • Antistatické podlahy jsou epoxidové stěrky o tloušťce 2 – 4 mm
 • Jsou elektricky vodivé:
  Zemnící odpor: RG < 109 S * (IEC 61340-4-1)
  Průměrná hodnota zemnícího odporu: RG < 106 S ** (DIN EN 1081)

  * Tento výrobek splňuje požadavky směrnice ATEX 137
  ** Naměřené údaje mohou vykazovat vysokou odchylku, která je způsobena podmínkami prostředí (např. teplota, vlhkost) a také metodikou měření a druhem meřícího přístroje.
   

Nabízíme také sanační a opravné práce stávajících podlah prováděné výše uvedenými technologiemi.

 

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné.

https://www.wvawwa.org/2023/05/20/how-to-make-your-conference-pictures-the-talk-of-the-townour sitebest watch replica siteself bar 5000 nederlandcheap