Telefonní kontakt

(+420) 604 626 000

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou

poptávku

Kontakty

alexa@alpcomplet.cz

(+420) 604 626 000

Partneři alp COMPLET s.r.o.

Spolupracujeme se spolehlivými a prověřenými partnery, kteří dodávají vysoce kvalitní materiály na světové úrovni.

Sika CZ, s.r.o.

www.sika.cz

Sika CZ - stavební a průmyslová chemie s tradicí od roku 1910. Společnost Sika působí celosvětově v oboru speciální stavební a průmyslové chemie.

Sika je vedoucí světovou silou a lídrem ve vývoji a výrobě produktů pro těsnění, lepení, izolace, průmyslové podlahy, zesilování a ochranu nosných konstrukcí na stavbách a v průmyslu. Základem úspěchu je dlouholetý vývoj výrobků a systémových řešení v reálných podmínkách staveb i průmyslu.

Značka Sika představuje inovace, kvalitu a servis. Je po celém světě pevnou vazbou mezi společností a jejími zákazníky. Od velkých staveb až po prodejny stavebních materiálů

  • 11 technologických center v 9 zemích, 6 regionálních center
  • Celosvětově: okolo 12000 zaměstnanců ve výzkumu a vývoji (R&D),
  • Sika registruje každý rok okolo 60 až 70 nových patentů a patentovaných postupů. Celkově nyní vlastní 700 jedinečných patentových skupin, včetně více jak 1800 jednotlivých patentů. Aktivní patenty jsou registrovány přibližně v 60 zemích.
     

MFC – Morfico s.r.o.

www.morfico.cz

Společnost MFC – MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991. Specializuje se na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. Po dobu svého působení firma získala významné postavení na stavebním trhu, zejména díky častému zavádění nových, progresivních technologií. Bohaté zkušenosti, získané v zahraničí, firma uplatnila při vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin, které jsou zárukou vysoké kvality. MFC Morfico postupně přešla od aplikací k výrobě a prodeji stavebních materiálů.

MAPEI s.r.o.

www.mapei.cz

Firma Mapei, založená v roce 1937 v Miláně, je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Skupinu Mapei tvoří v současnosti 65 poboček s 62 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 30 zemích světa, z nichž každá je vybavena laboratoří kontroly jakosti. Kromě toho Mapei vytvořila síť obchodně-technických kanceláří ve všech významných zemích světa a nabízí hodnotný technický servis, který oceňují především projektanti, ale i profesionální realizační firmy.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné.