Telefonní kontakt

(+420) 604 626 000

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou

poptávku

Kontakty

alexa@alpcomplet.cz

(+420) 604 626 000

O společnosti

Společnost alp COMPLET byla založena na přelomu roku 2014/2015 s cílem uplatnění dlouholetých znalostí a zkušeností s realizacemi průmyslových podlah, zejména v potravinářských provozech, na které se firma začala specializovat.

Mimo jiné můžeme také nabídnout i různé speciální technologie, jako např. strojní pokládku plastbetonových podlah nebo strojní aplikace cementových potěrů, betonáže, realizace rychlovazných betonů, Renovace a opravy schodů, realizaci kamenných koberců, sanace stávajících podlah, hygienické a antibakteriální nátěry.

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru a touhu se rozvíjet a hledat nové metody a materiály, vkládáme do projektů našich zákazníků a tím zaručujeme jejich spokojenost a maximální využití jejich investic. Budujeme firmu a značku s dobrou pověstí.

Pouze ověřená, spolehlivá a systémová řešení

  • Našim zákazníkům nedodáváme jen realizace podlah. Nabízíme technická a profesionální řešení, jejichž spolehlivostí si můžete být vždy naprosto jisti.
  • Jsme vždy připraveni ochotně a seriózně poradit a doporučit to, co je pro vaši firmu z technického, časového, ale i finančního hlediska nejvhodnější pro daný provoz a zatížení průmyslové podlahy.
  • Náš odborně vyškolený tým zhodnotí technický stav stávajících podlah, provede sondy a odtrhové zkoušky ke zjištění skutečného stavu podkladních vrstev a navrhne optimální technické a cenové řešení s ohledem na časové i finanční možnosti zákazníka.
  • Nabízíme komplexní dodávku veškerých základních, ale i speciálních technologií.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné.